Jedinečná nabídka dřezových baterií, baterie se sprchou

Sháníte kvalitní dřezovou baterii? V naši nabídce naleznete stojánkové i nástěnné baterie Balleto a Opera a mimo jiné také baterie teleskopické, stačí si vybrat.

* V roce 2022 došlo k úpravě cen vodovodních baterií a většiny námi nabízeného zboží. 

* Jelikož nejsme internetový obchod - veškeré uvedené ceny na našich stránkách jsou pouze orientační a mohou se lišit od průběžně nových cen. 

 

Nabídka baterií je pouze orientační.

Z důvodu celosvětového problému s onemocněním Corony došlo ve světě k výpadkům výroby některých vodovodních baterií a k navýšení cen, toto navýšení je zatím pouze v ceníku na prodejně. Některé typy již po doprodeji skladových zásob nebudou dále v nabídce. Ceny a skladové možnosti nebo objednání  u jednotlivých baterií je nutné ověřit emailem.

 

Dřezové baterie chromové i matné, Balleto a Opera

Hledáte ideální baterii, která podtrhne design vaši kuchyně? V naší nabídce naleznete všechny existující typy baterií, takže ať už sháníte dřezovou baterii nástěnnou nebo stojánkovou se sprchou, určitě si vyberete. Baterie od nás jsou k dostání s roztečí 100 a  150 mm.

 

Upozornění pro případné reklamace vodovodních baterií.

K úspěšnému zahájení reklamačního řízení je nutno předložit záruční list, který je součástí každého prodeje jakéhokoliv typu vodovodní baterie. Doklad o zakoupení není při reklamaci nutný. Směrodatné je vyznačené datum prodeje v záručním listu.

 

 

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.