Prvotřídní jádrové baterie, levná kvalita

Potřebujete baterii s velkým dosahem? Pak mrkněte na naši nabídku kvalitních jádrových baterií Balleto a Opera za skvělé ceny.

Jádrová baterie Balleto a Opera, vysoký dosah

 

* V roce 2022 došlo k úpravě cen vodovodních baterií a většiny námi nabízeného zboží. 

* Jelikož nejsme internetový obchod - veškeré uvedené ceny na našich stránkách jsou pouze orientační a mohou se lišit od průběžně nových cen. 

 

Nabídka baterií je pouze orientační.

Z důvodu celosvětového problému s onemocněním Corony došlo ve světě k výpadkům výroby některých vodovodních baterií a k navýšení cen, toto navýšení je zatím pouze v ceníku na prodejně. Některé typy již po doprodeji skladových zásob nebudou dále v nabídce. Ceny a skladové možnosti nebo objednání  u jednotlivých baterií je nutné ověřit emailem.

 

Jádrové baterie jsou typické svým dlouhým ramínkem, čímž je zajištěn vysoký dosah. Nyní už nebudete muset složitě naklánět kbelík, abyste do něj napustili vodu – stačí kohoutek vytočit tak, aby vám nepřekážela zeď, vana či umyvadlo a pohodlně napouštět klidně až po okraj. Nač neustále bojovat se starou baterií, když jádrovou baterii můžete u nás zakoupit za příznivou cenu.

 

Upozornění pro případné reklamace vodovodních baterií.

K úspěšnému zahájení reklamačního řízení je nutno předložit záruční list, který je součástí každého prodeje jakéhokoliv typu vodovodní baterie. Doklad o zakoupení není při reklamaci nutný. Směrodatné je vyznačené datum prodeje v záručním listu.

 

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.