Sprchová baterie, design za nízkou cenu

Rozhodli jste se pro nový sprchový kout a hledáte patřičnou baterii? Náš e-shop s širokou nabídkou sprchových baterií je tu právě pro vás.

Široký výběr sprchových baterií značek Balleto a Opera

 

* V roce 2022 došlo k úpravě cen vodovodních baterií a většiny námi nabízeného zboží. 

* Jelikož nejsme internetový obchod - veškeré uvedené ceny na našich stránkách jsou pouze orientační a mohou se lišit od průběžně nových cen. 

 

Nabídka baterií je pouze orientační.

Z důvodu celosvětového problému s onemocněním Corony došlo ve světě k výpadkům výroby některých vodovodních baterií a k navýšení cen, toto navýšení je zatím pouze v ceníku na prodejně. Některé typy již po doprodeji skladových zásob nebudou dále v nabídce. Ceny a skladové možnosti nebo objednání  u jednotlivých baterií je nutné ověřit emailem.

 

 

Nepodceňujte výběr sprchové baterie a vyberte si z naší nabídky takovou, která nejvíce umocní vaše intimní chvilky. Vhodným výběrem sprchové baterie nejen esteticky doladíte vaši sprchu, ale také ušetříte své peníze. Značkové baterie Balleto a Opera jsou ideálním řešením do každé sprchy.

 

Upozornění pro případné reklamace vodovodních baterií.

K úspěšnému zahájení reklamačního řízení je nutno předložit záruční list, který je součástí každého prodeje jakéhokoliv typu vodovodní baterie. Doklad o zakoupení není při reklamaci nutný. Směrodatné je vyznačené datum prodeje v záručním listu.

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.