Baterie do koupelen, umyvadlové baterie

Vybrat správnou baterii do koupelny není lehký úkol, ale my vám ho usnadníme. Z naší nabídky umyvadlových baterií Balleto a Opera si vybere opravdu každý.

Unikátní výběr umyvadlových baterií, nízké ceny

 

* V roce 2022 došlo k úpravě cen vodovodních baterií a většiny námi nabízeného zboží. 

* Jelikož nejsme internetový obchod - veškeré uvedené ceny na našich stránkách jsou pouze orientační a mohou se lišit od průběžně nových cen. 

 

 

Nabídka baterií je pouze orientační.

Z důvodu celosvětového problému s onemocněním Corony došlo ve světě k výpadkům výroby některých vodovodních baterií a k navýšení cen, toto navýšení je zatím pouze v ceníku na prodejně. Některé typy již po doprodeji skladových zásob nebudou dále v nabídce. Ceny a skladové možnosti nebo objednání  u jednotlivých baterií je nutné ověřit emailem.

 

Umyvadlová baterie může podtrhnout či naopak pokazit image vaší koupelny, proto je velmi důležité dobře si vybrat. V našem e-shopu najdete baterie různých tvarů a délek ramínka. Baterie Balleto a Opera jsou to pravé do vaší koupelny.

 

Upozornění pro případné reklamace vodovodních baterií.

K úspěšnému zahájení reklamačního řízení je nutno předložit záruční list, který je součástí každého prodeje jakéhokoliv typu vodovodní baterie. Doklad o zakoupení není při reklamaci nutný. Směrodatné je vyznačené datum prodeje v záručním listu.

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.