Levné vanové baterie, Opera a Balleto

Renovujete koupelnu a vybíráte zrovna baterii k vaně? Naše nabídka vanových baterií Balleto a Opera předčí vaše požadavky.

Kvalitní baterie k vanám, koupelnové baterie

 

* V roce 2022 došlo k úpravě cen vodovodních baterií a většiny námi nabízeného zboží. 

* Jelikož nejsme internetový obchod - veškeré uvedené ceny na našich stránkách jsou pouze orientační a mohou se lišit od průběžně nových cen. 

 

Nabídka baterií je pouze orientační.

Z důvodu celosvětového problému s onemocněním Corony došlo ve světě k výpadkům výroby některých vodovodních baterií a k navýšení cen, toto navýšení je zatím pouze v ceníku na prodejně. Některé typy již po doprodeji skladových zásob nebudou dále v nabídce. Ceny a skladové možnosti nebo objednání  u jednotlivých baterií je nutné ověřit emailem.

 

Také nesnášíte kapající kohoutek vodovodní baterie u vaší vany? Zahoďte starou baterii a vyberte si z našeho e-shopu novou. Nabízíme vanové baterie chromové i matné a v mnoha tvarových variantách. Udělejte ze své koupelny dokonalý chrám očisty pro své tělo pomocí baterií Balleto a Opera, které naleznete v naši nabídce.

 

Upozornění pro případné reklamace vodovodních baterií.

K úspěšnému zahájení reklamačního řízení je nutno předložit záruční list, který je součástí každého prodeje jakéhokoliv typu vodovodní baterie. Doklad o zakoupení není při reklamaci nutný. Směrodatné je vyznačené datum prodeje v záručním listu.

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.