Obchodní podmínky od 1.1.2014

Jakékoliv dotazy ohledně termínů, zboží a služeb směřujte na email:

sluzbyprovsechny@seznam.cz  nebo pstrosova.ostrava@seznam.cz

 

Nabídka baterií je pouze orientační.

Z důvodu celosvětového problému s onemocněním Corony došlo ve světě k výpadkům výroby některých vodovodních baterií a k navýšení cen, toto navýšení je zatím pouze v ceníku na prodejně. Některé typy již po doprodeji skladových zásob nebudou dále v nabídce. Ceny a skladové možnosti nebo objednání  u jednotlivých baterií je nutné ověřit emailem.

 

Upozornění pro případné reklamace vodovodních baterií.

K úspěšnému zahájení reklamačního řízení je nutno předložit záruční list, který je součástí každého prodeje jakéhokoliv typu vodovodní baterie. Doklad o zakoupení není při reklamaci nutný. Směrodatné je vyznačené datum prodeje v záručním listu arazítkem prodejce.

 

Objednávky uskutečňiujeme pouze  objednáním z meilu  - nejsme  internetový e-shop

 

* Pakliže si objednáte jakoukoliv službu u vás doma, kdy je nutné použití elektrického nářadí,  základním předpokladem je poskytnout  zdarma přívod el. napětí. Pakliže není u místa montáže zásuvka, předpokládáme, že vlastníte doma prodlužovací šňůru. Pakliže tomu tak není, je nutné nás dopředu informovat, že tuto  vymoženost běžné domácnosti nevlastníte.  Zásadně pracujeme pouze s našim nářadím. Vykonávat práci s vašim "AKU"  nářadím odmítáme. Bohužel máme i takovou zkušenost, na kterou je nutné dopředu upozornit.

 

Co se týká reklamací klíčů:

* Dokladem k reklamaci klíče nebo zámku je doklad o koupi - v našem případě faktura v hotovosti s dokladem o EET

* Mějme na paměti, že cylindrické vložky byste měli po určité době vyměnit za nové. Důvodem je nejenom fyzické opotřebení (záleží na počtu otočení klíčem neboli na počtu průchodů), ale také zastarání bezpečnostních ochranných prvků. Obecně se doporučuje výměna po pěti až deseti letech.

* Mějte rovněž na paměti, že nově vyrobený klíč je pouze kopií starého vámi předloženého klíče. Pro vyrobení kvalitního klíče je nutné mít originální klíč. Kopie klíče z vámi předložené kopie již nemusí být přesná a nemusí do zámku sedět.

* Záruka na zhotovené klíče bude uznána jen při předložení zámkové vložky, kdy se zhodnotí, zdali je špatný klíč, nebo opotřebovaná zámková vložka.

* Reklamace se vztahuje pouze na kopie klíčů vyrobených z originálů, nikoliv z kopie. Rovněž je nutné brát opotřebení zámku, spec. u vstupních dveří, kdy k fyzickému opotřebení dochází již po 2 letech s ohledem na frekvenci otevírání dveří.

* Další informace:

 

Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.